Zveme vás na veletrhy Euro Shoes Premiere Collection a CPM do Moskvy. EURO SHOES i CPM se budou konat v únoru 2022 v EXPOCENTRU.  Jediná aliance profesionálních módních výstav v Rusku poskytne kupujícím jedinečné příležitosti. Dvě přední evropské výstavy módního průmyslu se uskuteční od 21. do 24. února 2022 v hlavním výstavním prostoru Ruska – EXPOCENTRU.

Spolupráce veletrhu Euro Shoes Premiere Collection a CPM bude přínosem pro všechny

Organizátoři dvou největších mezinárodních profesionálních obchodních platforem v Rusku, východní Evropě a střední Asii – premiérová kolekce EURO SHOES, velkoobchodní výstava obuvi, tašek a doplňků a výstava módního oblečení a doplňků CPM – Collection Première Moskva se dohodli na pořádání akcí v roce 2022 ve stejných termínech a na jednom místě. Podle dohod se nadcházející ročník Euro Shoes bude konat v rámci globální výstavní platformy CPM.

Celý módní průmysl Ruska a východní Evropy na tuto událost dlouho čekal a konečně mohou organizátoři Euro Shoes a Messe Düsseldorf Moscow LLC oficiálně oznámit obchodní komunitě partnerský projekt, který se nepochybně stane nejvýznamnějším událost roku 2022 pro všechny účastníky módního trhu. Aliance dvou lídrů módního průmyslu v Rusku a Evropě bude přínosem všem účastníkům EURO SHOES a CPM – vystavovatelům i kupujícím.

Spojování se je trendem

Globální trend současného formátu total looku v módním maloobchodě nabírá na síle, dnes v něm již pracuje mnoho značek, které nakupují a tvoří kolekce v jediném stylu. V reakci na požadavky a výzvy dneška spojují EURO SHOES a CPM své úsilí, znalosti a zkušenosti, aby kupujícím představily nejnovější kolekce maximálního počtu značek v jediném prostoru. Půjde o nebývalou expozici módního oblečení a obuvi z hlediska rozmanitosti a rozlehlosti.

Po čtyři dny budou mít kupující a majitelé obuvnických a oděvních podniků z Ruska, Běloruska, Kazachstánu a dalších zemí jedinečnou příležitost seznámit se s kolekcemi ruského a evropského oblečení, obuvi a doplňků sezóny AW 2022/23 a na zároveň uzavírat výhodné smlouvy a zadávat objednávky od výrobních společností a jejich oficiálních distributorů. Největší objednávky ruského a evropského oblečení a obuvi jsou uskutečňovány na EUROSHOES a CPM.

Spojení EURO SHOES a CPM a uskutečnění ve stejných termínech je důležitým krokem pro rozvoj maloobchodu s módou u nás v tak těžké době. Synergie dvou silných, renomovaných oborových událostí dá silný impuls rozvoji jak trhu jako celku, tak maloobchodního podnikání každé společnosti.

Zdroj informací: Euro Shoes Premiere Collection

Zdroj úvodní fotografie: Euro Shoes Premiere Collection