Využijte v Šumperku Sdílenou zasedací místnost Attack

Vás, co jste navštívili náš web Fashion Industry CZ a tuto kategorii B2B novinky poprvé, možná trošku překvapí obsah tohoto článku, který je věnovaný užitečnému projektu pro podnikatelky a podnikatele, ale i živnostnice a živnostníky, a to Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku. Nejsme typický módní web. Přinášíme pohled na módní průmysl ze širšího úhlu než je běžné, protože chápeme i potřeby podnikatelů, kteří například čas od času využijí i služeb firem z jiných odvětví než je módní průmysl.

Využijte prostory Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku

Využijte prostory Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku

Web Fashion Industry CZ není jen a pouze o módě pro koncové uživatelky a uživatele, ale najdete zde také informace o ekonomice, o novinkách firem a živnostníků (kteří chtějí svými produkty a službami oslovit podnikatelky, podnikatele, ale i živnostnice a živnostníky), lifestyle a rovněž i nově vznikající Databázi firem z módy nejen z Česka.

Jsme ideálním místem pro prezentaci firem a současně i získávání informací. Ještě před spuštěním webu Fashion Industry CZ měla naše paní majitelka Bc. Sandra Friebová touhu zveřejňovat nabídku kancelářských prostor a prostor pro firemní události k pronájmu právě v této kategorii B2B novinky.

A jak se ukazuje, její názor byl správný, což dokazuje zájem o prezentaci zde právě i majitelů několikrát zmíněných prostor v Šumperku, kteří se na své podnikání umí podívat také z více úhlů pohledu a ví, že život přináší různé situace bez ohledu na to, v jakém odvětví lidé podnikají a v jaké lokalitě či zemi, ale určité služby, jako například kancelářské zázemí vždy rádi využijí a chtějí nejen svým obchodním partnerům, ale i dalším lidem, kteří se věnují podnikání, dopřát příjemné prostředí pro rozvoj jejich byznysu.

Sdílená zasedací místnost Attack v centru Šumperka je vám k dispozici

Jak už jsme zmínili, podnikání ve všech odvětvích přináší různé situace a přivede člověka do různých míst, tedy rozhodně nejen do krajských měst, ale i těch menších, a pokud tam člověk potřebuje a chce řešit byznysové záležitosti, není nad to, když je může řešit v příjemném prostředí s plným kancelářským zázemím včetně moderní techniky.

Ve Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku je vám k dispozici kvalitní kancelářské vybavení

Ve Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku je vám k dispozici kvalitní kancelářské vybavení

Svému podnikání věnujeme všichni mnoho času a energie a naši obchodní partneři se po letech často stávají i našimi přáteli, dopřejme jim spolupráci s námi ve skvělém prostředí, ať už společně něco řešíme jednorázově či opakovaně.

Absolutní pohodlí pro byznys i práci, například mezi schůzkami, vám dopřeje, v centru Šumperka, v nádherných prostorách se nacházející právě Sdílená zasedací místnost Attack, kterou naleznete i na sociální síti Facebook pod názvem stránky My Meeting Attack.

O My Meeting Attack:

My Meeting Attack je Sdílená zasedací místnost v nádherné luxusní historické a velmi citlivě zrekonstruované budově v centru Šumperka, kde můžete zažít nejen profesionální setkání, ale i pohodlí a neopakovatelnou atmosféru, jež součástí budovy.

V příjemném prostředí se vždy skvěle pracuje

V příjemném prostředí se vždy skvěle pracuje

Sdílená zasedací místnost má kapacitu až 6 osob, najdete zde moderní nábytek jako jednací stůl, pohodlná křesílka a veškeré potřebné vybavení pro vaše úspěšné jednání.

Podmínky pronájmu sdílené zasedací místnosti My meeting Attack

V ceně pronájmu je zahrnutá možnost využití multifunkční tiskárny, rychlého internetu a klimatizace pro vaše optimální pohodlí.

Dohodněte si schůzku se svými obchodními partnery ve Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku

Dohodněte si schůzku se svými obchodními partnery ve Sdílené zasedací místnosti Attack v Šumperku

Jistě vás potěší soukromí, které je zde samozřejmou součástí, abyste se mohli plně soustředit na svá byznysová jednání. Zakoupit si zde můžete rovněž drobné občerstvení jako je káva a voda.

Skvělá zpráva je i flexibilita možností pronájmu, už od 1 hodiny nebo celý den a to v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Cena činí:

1 hodina 250,- Kč + DPH 21%

1 den 1500,- Kč + DPH 21%

 

Užijte si po práci zasloužený odpočinek

A další skvělá zpráva? Známe to všichni, někdy moc pracujeme a zapomínáme odpočívat. Když už plánujete využít Sdílenou zasedací místnost My Meeting Attack, vyhraďte si více času a užijte si po práci wellness služby, které majitelé této budovy nabízí. Samozřejmě si je musíte objednat a následně uhradit zvlášť. Je skvělé báječně propojit příjemné s užitečným, jak se říká, co myslíte?

Budova, v níž se nachází Wellness a solární studio Attack, ale i My Meeting Attack vás zaujme nejen svojí atmosférou, vzhledem, ale i dlouhou historií

V průběhu 19. století došlo v Šumperku k nebývalému rozmachu textilního průmyslu. V důsledku toho se rapidně změnila urbanistická a architektonická tvář města. Bohatí šumperští podnikatelé si zvali pro stavbu svých vil a paláců významné vídeňské architekty. Šumperk se tak nápadně přiblížil vzhledu tehdejšího hlavního města habsburské monarchie. (zdroj informací https://www.sumperk.cz/dr-cs/4296-prochazka-po-stopach-male-vidne.html )

Na místě, kde se nachází dnes, stávala zemědělská usedlost s hostincem. Počátkem roku 1886 si Eduard Oberleithner s manželkou Paulinou, rozenou Seidlovou nechali vídeňským architektem Karlem Mayrederem zpracoval projekt na stavbu nové budovy, kterou v roce 1887 realizoval šumperský stavitel Josef Prosinger. Vznikl tak tehdy honosný palác vrcholícího historismu s nádhernou novorenesanční fasádou, s výpravnými interiéry, zejména honosnou schodišťovou halou obloženou istrijským mramorem. K objektu patřila rozlehlá okrasná zahrada s romantizujícími hospodářskými objekty. Po roce 1945 sloužil objekt vojákům, později v něm byla mateřská škola. (zdroj informací naleznete ZDE)

Hledáte místo pro vaše obchodní schůzky v Šumperku? Sdílená zasedací místnost Attack je skvělá volba.

Hledáte místo pro vaše obchodní schůzky v Šumperku? Sdílená zasedací místnost Attack je skvělá volba.

Rezervujte si váš termín pronájmu My Meeting Attack na mob. č. +420 603 552 804 nebo e – mailové adrese wellnessattack@seznam.cz

Věříme, že vám tento náš článek bude užitečný a potěšil vás. Majitelé Sdílené zasedací místnosti jsou lidé, kteří zlepšují svět, minimálně alespoň své okolí a tak neváhejte skvělou zprávu o nabídce My Meeting Attack sdílet a s nadšením ji sami také využít.

Informace k článku: jedná se o inzerci

Zdroj všech fotografií: archiv My Meeting Attack

Pokračujte ve čtení článků ekonomického typu ZDE.