Veletrhy Styl a Kabo ve znamení návratů i novinek. Vzhledem k tomu, že jsme mediálním partnerem odborných B2B veletrhů Styl a Kaboje nám potěšením vás na veletrhy Styl a Kabo nejen pozvat, ale také vás informovat, na co se v souvislosti s nimi můžete těšit. Je báječné, že v současné, stále ještě, divné době mají organizátoři veletrhů Styl a Kabo odvahu uspořádat tuto událost a adekvátně tak reagovat na zájem vystavovatelů prezentovat se zde. Je tedy evidentní, že fyzická prezentace zboží má stále svůj význam a je nenahraditelná, stejně jako osobní kontakt.

veletrhy Styl a Kabo

veletrhy Styl a Kabo

Módní veletrhy STYL a KABO patří stále k oblíbeným B2B veletrhům ve svém oboru, příkladem toho je nejen zájem nových firem, ale i návrat bývalých vystavovatelů.

Móda zemí vzdálených i blízkých

Aktuálně se můžete těšit na více než 100 vystavovatelů na obou veletrzích,  včetně zahraničních firem z Německa, Polska, Rakouska, Řecka, Maďarska, Polska či Slovenska.

STYL s novými značkami i styly

Návrat na STYL hlásí společnosti Fotr Fashion a VIGOSS, který zde představí novinku. Druhá jmenovaná firma nově zastupuje značku džínů Little Big.

Nováčkem na veletrhu Styl bude firma ITFutuRe s IT řešením pro textilní obor. Moderní technologie jsou samozřejmě velmi žádoucí a chtěné také v oděvním i textilním odvětví, napomáhají tak usnadnění práce a zvyšují konkurenceschopnost firem.

Kromě tradičních značek se můžete těšit na luxusní fashion kabáty společnosti Boja s.r.o. nebo batikované oblečení od firmy SoNo spol. s r.o. (bobbatik). Neprodáváte batikované oblečení, ale rádi byste si jej pořídili? Máte také možnost navštívit kamennou prodejnu této firmy, která je určená koncovým spotřebitelům, a to v centru Olomouce, na Dolním náměstí. Výběr jejich sortimentu je pestrý a materiály, z nichž jsou jejich výrobky složeny jsou velmi příjemné i v obrovským letních vedrech.

Bosoboty jsou stále v kurzu

Velkým trendem v oblasti obuvi je bezesporu Barefoot, neboli bosé obouvání. Tento obor je i nově zařazen do oborového členění veletrhu a na Kabu jej zastoupí například firma  R. Komender se značkou  EF Barefoot a dále  firmy Freebody  a naBOSo ve společném stánku, kde představí značky ANGLES FASHION, Leguano či Xero Shoes. Právě německá značka Leguano nedávno oslavila úspěch více než 3 milionů prodaných párů obuvi, což značí skutečný zájem zákazníků o tento segment.

Rozšiřte svoji nabídku v kamenné prodejně či e – shopu a osvěžte skladbu sortimentu právě o trendy barefootovou obuv.

Dětské boty top značek

Sortiment kvalitní obuvi pro nejmenší nesmí na veletrhu chybět. Bude opět hojně zastoupen a dobrou zprávou je, že se po absenci na minulém ročníku vrací společnosti HP Čechtín a Mgr. Heverová, zastupující značku Bundgaard a také firma FTS1. Těšit se můžete i na protiskluzové boty pro děti značky Slipstop Melih Gündogan.

Bezpečnost na veletrzích Styl a Kabo

Bezpečnost při ochraně zdraví a prevence opatření proti šíření pandemie koronaviru je stále rezonující, proto jej nezapomínáme zmínit.

Od čtvrtku 9.2. 2022 se jak vystavovatelé, tak návštěvníci nemusí prokazovat žádnými testy při vstupu do pavilonu. Stále ale zůstávají v platnosti opatření – nošení respirátory FFP2 nebo nanoroušky v uzavřených prostorách a obecně vzájemná ohleduplnost. Žadoucí je samozřejmě také používat dezinfekci, a to nejen při mytí rukou.

Zdroj informací: původní text pochází z veletrhů Styl a Kabo, ale byl upraven majitelkou Fashion Industry CZ, Bc. Sandrou Friebovou

Zdroj plakátu: veletrhy Styl a Kabo

Informace o veletrzích Styl a Kabo naleznete na webu veletrhů. Navštívit můžete také Facebook události.

O dění v B2B svéře módního průmyslu a ekonomiky se dozvíte v naší kategorii B2B novinky a pozvánky na události najdete v kategorii Módní události.