Edice současného veletrhu EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS se koná v digitální podobě od 16. do 19. ledna 2021.

Riva del Garda hub integroval svou tradiční nabídku s řadou exkluzivních digitálních nástrojů určených pro vytváření sítí, podnikání a vzdělávání, aby nabídl konkrétní zkušenost s veletrhem společnosti a pracovníky v tomto odvětví s nabídkou, která je daleko od standardních konceptů fyzických nebo virtuálních výstav nebo platforem elektronického obchodování a je zde k objevení.

Jádrem této bezprecedentní edice je Expo Riva Show – Spojení obuvi, sbírka rozhovorů, diskusí u kulatého stolu, prezentací a přednášek, které vrhnou pozornost na protagonisty trhu s obuví, koženým zbožím a doplňky, včetně vůdčích osobností. , národní a mezinárodní společnosti. Kupující a vystavovatelé se také budou snažit objevovat nové, úspěšné obchodní modely a zároveň budou moci prozkoumat aktuální věci, jako je role B2B akcí v post-Covid dodavatelském řetězci, udržitelnost , maloobchod a nové nákupní procesy.

Veletrhy EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS tentokrát v digitální podobě

Jak se tedy můžete zúčastnit?

Více podrobností naleznete v našem kalendáři.

Na webu www.exporivaschuh.it je otevřena registrace pro Home edici Expo Riva Schuh & Gardabags, abyste měli možnost sledovat v přímém přenosu (16. – 19. Ledna 2021) nebo na požádání zasedání Expo Riva Show a získat přístup k dalším nepřehlédnutelným nástrojům, které nabízí edice Home: vyhrazená oblast návštěvníků, platforma Swapcard a #PLAYfashion Live Talks, 3 technická setkání, která měla premiéru v roce 2020 a budou pokračovat i po akci v roce 2021, včetně stanoviska vůdci z tohoto sektoru v záležitostech, které se nás právě teď dotýkají a mají praktické využití.

Veškerý obsah Expo Riva Show bude k dispozici v přímém přenosu ve dnech akce na LIVE kanálu platformy Swapcard. Jakmile bude akce uzavřena a do 30. dubna 2021 budou na vyžádání k dispozici záznamy všech relací v programu.

Zdroj informací: Expo Riva Schuh & Gardabags Press Office

Autor všech fotografií v této zprávě: Jacopo Salvi