Seriál článků o červnovém veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags – 2. díl

2. díl seriálu je věnovaný tématu pánská elegantní obuv

Na letošní červnovou edici italského veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags jsem osobně vyrazila jako majitelka informačního webu o módě Fashion Industry CZ u příležitosti toho, že Fashion Industry CZ je tohoto veletrhu mediálním partnerem. Velmi mě zaujal tamější sortiment vystavovatelů, a to hodně, proto jsem se rozhodla udělat seriál článků věnovaný výrobkům, které byly na veletrhu prezentovány.

Tento druhý díl bude věnovaný pánské elegantní obuvi. Na veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags byla k vidění široká nabídka produkce pánské obuvi nejrůznější firem z nejrůznějších zemí.

Pánské obuvi a všeobecně pánské módě je obvykle věnován malý prostor, mnohdy následuje až za prezentací dámské sekce. Ve chvíli, kdy jsem se rozhodla vytvořit seriál článků s ohlédnutím za prezentovanou produkcí vystavovatelů na veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags, přišlo mi ideální věnovat pozornost pro začátek právě pánské obuvi a rozčlenit ji na různé sekce.

Pánská elegantní obuv v tradičních barvách

Velmi žádoucí je mít v pánském botníku elegantní pánskou obuv v tradičních barvách jako je černá a hnědá v kvalitním zpracováním a postupně sbírku v botníku rozšiřovat o různé barvy a designy.

Seriál článků o červnovém veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags - 2. díl

Svěží, přesto decentní osvěžení klasického botníku, aneb elegantní pánská obuv v barvách

Máte zákazníky, kteří se chtějí odlišit, ale sbírají odvahu? Nemusí mít hned oranžovou obuv, mohou začít vínovou apod., později přejít na fialovou či žlutou pánská elegantní obuv.

Seriál článků o červnovém veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags - 2. díl

Nebojte se extravagance v oblasti pánské elegantní obuvi

Vy i vaši zákazníci upřednostňujete klasickou obuv, ale nebráníte se změnám a novinkám? Rozšiřte si nabídku sortimentu o velmi výrazné a extravagantní modely pánské elegantní obuvi, ať máte pro své zákazníky něco více než vaše konkurence. Další možnost je vždy žádoucí.

Seriál článků o červnovém veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags - 2. díl

Zjistěte více o veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags zde.

Přečtěte si první díl našeho seriálu článků o červnovém veletrhu Expo Riva Schuh a Gardbags.

Zdroj fotografií v tomto článku: archiv Sandry Friebové

Další díl seriálu můžete čekat v kategorii B2B novinky již tuto středu.