Polshoes září 2022 – 5. díl seriálu článků o veletrhu – Dámské tenisky a kotníková obuv

Vítejte u našeho pátého dílu seriálu článků o odborném veletrhu Polshoes – edice září 2022, který se uskutečnil v Krakově. V tomto dílu se ohlédneme za nabídkou sortimentu vystavovatelů na zmíněném veletrhu v segmentu dámské obuvi – dámských tenisek a kotníkové obuvi.

Dámské tenisky

Nejen dámské tenisky, ale tenisky všeobecně jsou oblíbenou obuví a stálicí v oblasti pohodlné obuvi. Pryč jsou doby, kdy se tenisky nosily pouze při využití během sportování. Tenisky v různých podobách jsou dnes často nošené v městských podmínkách. Značně k tomu přispěly události posledních let, kdy si lidé oblíbili pohodlnou módu více než kdy před tím.

Na veletrhu Polshoes bylo k vidění, v minulosti hojně využívaný typ, kování tenisek, který v mnohých vzbudil až nostalgii.

Retro kování u dámské tenisky

Retro kování u dámské tenisky

Dámské tenisky jsou velmi pěkné v kovových barvách. Velké množství čas od času rádo nazuje i dámskou polobotku. Co říkáte této netradiční bílé?

Nabídka sortimentu obuvi na veletrhu Polshoes byla skutečně pestrá

Nabídka sortimentu obuvi na veletrhu Polshoes byla skutečně pestrá

Dámská kotníková obuv

Tenisky jsou skvělou volbou v každém ročním období, když jsou konstrukčně pro dané teplotní a další podmínky vytvořeny. Ve chvíli, kdy se totiž ochladí, je fajn nazout jakoukoliv dámskou kotníkovou obuv. Je určitě vhodné mít v nabídce sortimentu nejen klasiku v podobě černé, případně přírodních barev jako šedá, hnědá, béžový, ale i oblíbenou červenou a svěží žlutou.

Dámská kotníková obuv vypadá pěkně a zahřeje

Dámská kotníková obuv vypadá pěkně a zahřeje

Vaše zákaznice jsou milovnice tenisek, nejen těch sportovních, ale i do města designově poutavějších, kožených? Překvapte je zpracováním oblíbených tenisek pro zimu, v podobě dámské kotníkové obuvi.

Obliba tenisek se odráží i na vzhledu podzimních a zimních kozaček

Obliba tenisek se odráží i na vzhledu podzimních a zimních kozaček

Dámské tenisky jsou velmi oblíbenou obuví, rozšiřujte si pravidelně svůj sortiment o tento typ obuvi. Zákaznice jistě potěší, když je budete mít v nabídce i pro chladnější roční období a nebudou se svého oblíbeného typu obuvi muset vzdát a čekat až na jaro, které se jim může zdát až příliš vzdálené.

Tento článek není inzerce.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Více o veletrhu Polshoes zjistíte na jeho WEBU.

Další díly našeho seriálu článků o veletrhu Polshoes v Krakově – edici září 2022 najdete v naší kategorii B2B novinky