Polshoes září 2022 – 2. díl seriálu článků o veletrhu – Dámské nazouváky

Vítejte u našeho druhého dílu seriálu článků o odborném veletrhu Polshoes – edice září 2022, který se uskutečnil v Krakově. V tomto dílu se ohlédneme za nabídkou sortimentu vystavovatelů na zmíněném veletrhu v segmentu dámské obuvi – dámských nazouváků.

Dámské nazouváky

Nízké dámské nazouváky

Úžasnou dámskou obuví na léto jsou bezesporu názouváky ve všech svých podobách. Které pro příští léto objeví v nabídce vašeho sortimentu? Nízké nebo naopak na vysokém podpatku ve všemožných barvách či se střední výškou podpatku?

Nízké dámské nazouváky s oranžovými prvky

Nízké dámské nazouváky s oranžovými prvky

Dámské nazouváky na podpatku

Cokoliv ve fialové barvě a všech jejích odstínech je velmi moderní záležitost. Tedy i tyto fialové dámské nazouváky na vysokém masivním podpatku.

Velmi moderní záležitost

Velmi moderní záležitost

Ženy milují lesk. Potěšte své zákaznice. Pořiďte si do své nabídky sortimentu dámské obuvi stříbrné nazouváky, tóny barev kovů vypadají skvěle na opálené kůži.

Stříbrné dámské nazouváky

Stříbrné dámské nazouváky

Ať už jsou vaše zákaznice milovnice klasiky či je se musely rozloučit z důvodu opotřebení s jedněmi ze svých milovaných letních černých nazouváky, které se výborně dolaďují k outfitům, tyto černé dámské nazouváky  je jistě potěší velmi.

Černé dámské nazouváky s moderní sponou

Černé dámské nazouváky s moderní sponou

V nabídce dámské letní obuvi musíte mít jednobarevné nazouváky na blokovém podpatku. Vystavovatelé nabízeli různé barvy těchto skvostů.

Jednobarevné dámské nazouváky v nabídce musíte mít

Jednobarevné dámské nazouváky v nabídce musíte mít

Dámské nazouváky na nízkém podpatku

Tento typ obuvi potěší snad každou ženu, zvláště v zelené barvě, která byla k vidění téměř u všech vystavovatelů na odborném B2B veletrhu Polshoes v Krakově.

Zelené nazouváky

Zelené nazouváky

Tento článek není inzerce.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Více o veletrhu Polshoes zjistíte na jeho WEBU.

Na další díly našeho seriálu článků o veletrhu Polshoes v Krakově – edici září 2022 najdete v naší kategorii B2B novinky