POLSHOES KVĚTEN 2023 – 4. DÍL SERIÁLU ČLÁNKŮ O VELETRHU – Dámská obuv – tenisky

Vítejte u našeho čtvrtého dílu seriálu článků o odborném veletrhu Polshoes – edice květen 2023, který se uskutečnil v Krakově na výstavišti. V tomto dílu se ohlédneme za nabídkou sortimentu vystavovatelů na zmíněném veletrhu v segmentu dámské obuvi – teniskami.

Tenisky už se dávno nenosí jen na sport

Tenisky, dnes známé pod pojmem sneakers jsou pohodlnou obuví, která se dříve nosila převážně na sport a někteří mladí lidé ji nosili při pochůzkách po městě. Dnes, tedy již několik let jsou tenisky oblíbené stále, ale nosí se v městských podmínkách velmi často a jsou dolaďovány například nejen v Americe i byznys outfitům. Zde bychom si dovolili doporučení – zamyslete se, zda je vhodné jít například v teniskách do divadla – až na výjimky asi ne.  Je důležité vzít v potaz, na jaký typ události v nich chcete jít.

Kožené městské tenisky

Kožené městské tenisky vypadají skvěle k různým outfitům a jsou výbornou volbou pro rozšíření botníku i v podzimní verzi.

Mětské tenisky vypadají v bárvách skvělech

Mětské tenisky vypadají v bárvách skvěle

Extravagantní městské tenisky jsou in

Tenisky zůstávají stále oblíbené u různých generací lidí, jedním z důvodu je jistě jejich pohodlnost, snadná údržba, možnost vyjádřit sám sebe a další.

Extravagantních tenisek v různých barevných variantách není nikdy dost

Extravagantních tenisek v různých barevných variantách není nikdy dost jak v nabídce sortimentu, tak i ve vlastním botníku

Barefootové tenisky z merino vlny vypadají úchvatně

Ano i takové boty byly k vidění v nabídce vystavovatelů během květnové edici odborného B2B veletrhu Polshoes v Krakově, a to jak v dámské, tak i pánské variantě. Ta druhá zmíněná varianta byla v jiných barvách.

Sportovní verze tenisek v krásné barvě

Sportovní verze tenisek v krásné barvě

Černé tenisky jsou nestárnoucí nadčasová klasika

Obuv, která nesmí chybět v botníku žádné ženy? Určitě také černé klasické tenisky s různým designem a tmavou podešví. Tmavá, ať už černá či šedá podešev je velmi praktická a dlouhovydrží v dobrém vzhledu, zvláště pak při správné a poctivé údržbě.

I černé tenisky v různém designu jsou nádhernou dámskou obuví

I černé tenisky v různém designu jsou nádhernou dámskou obuví

Tenisky vypadají výborně i ve verzi pro období podzimu

Tenisky jsou skvělou obuví a není důvod se jich vzdávat ani v době, kdy pomalu přichází zima. Je ovšem žádoucí zakoupit si variantu tenisek vhodnou pro toto období, nejlépe ještě zateplené nějakým příjemným materiálem.

Podzimní verze tenisek byla k vidění na veletrhu Polshoes v černé i přírodní barvě

Podzimní verze tenisek byla k vidění na veletrhu Polshoes v černé i přírodní barvě

Líbil se vám článek? Sdílejte jej na sociálních sítích a označte nás.

Už příští týden v pondělí se můžete těšit na pátý díl seriálu článků o veletrhu Polshoes v Krakově – edici květen 2023 v naší kategorii B2B novinky.

Pokračujte ve čtení dalších článků v kategorii B2B novinky.

Tento článek není inzerce.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Více o veletrhu Polshoes zjistíte na jeho WEBU.