Navštivte v listopadu 2022 veletrh Aysaf v Istanbulu

AYSAF – mezinárodní výstava obuvnických materiálů, komponentů, kůže a technologií, se připravuje na 67. hostování předních světových společností ve svém oboru na výstavišti v Istanbulu ve dnech 16.–19. listopadu 2022 pro sezónu podzim-zima.

67. výstava obuvnických materiálů, komponentů, kůže a technologií AYSAF se připravuje na setkání předních společností ve svém oboru z celého světa díky spojení sil s Artkim, který hraje aktivní roli v rozvoji exportu v Turecku s výstavy, které pořádá s Asociací dodavatelů obuvnického průmyslu AYSAD, zastřešující organizací tohoto sektoru.

Na 66. červnovém setkání, které pořádá 307 společností z 82 zemí a téměř 13 tisíc návštěvníků, si AYSAF stanovil cíl zvýšit počet návštěvníků o 20 % a 15 % na výstavišti na výstavě, která se bude konat v listopadu.

AYSAF nabízí pro toto odvětví ideální platformu pro naplnění potřeb systémů podrážek obuvi, kůže, umělé kůže, textilu, kovových a plastových výrobků, chemikálií, lepidel, strojů, zařízení a výrobních technologií a bude opět fungovat jako důležitý most mezi výrobcem a kupujícím.

Veletrh Aysaf bude vysoce interaktivní

AYSAF, který představí vystavovatelům a návštěvníkům vysoce interaktivní výstavní zážitek, opět poskytne účinnou a dlouhodobou komunikační příležitost pro účastníky a návštěvníky s „mobilní aplikací allArtkim“ pokrývající všechny detaily výstavy a „virtuálního veletrhu“ platforma, která bude aktivní po fyzické výstavě.

Veletrh Aysaf

Veletrh Aysaf

Když se krize mění v příležitosti

Turecký obuvnický průmysl se připravuje na skok vpřed ve výrobě i exportu tím, že se po hledání nových trhů po pandemii a probíhající válce mezi Ruskem a Ukrajina.

Prezident Asociace tureckých dodavatelů obuvnického průmyslu Sait SALICI uvedl, že AYSAF hraje klíčovou roli v plánu vývozu ve výši 3 miliard dolarů v tureckém obuvnickém průmyslu, řekl: „Jak víte, Rusko a Ukrajina jsou trhy s významnou velikostí a potenciálem pro naši zemi a náš průmysl. Jako sektor i jako země máme pracovitou a dynamickou strukturu, která mění krize v příležitosti. Velké společnosti vyrábějící v Rusku a zásobující své potřeby z evropských zemí obrátily své nákupy kvůli současné situaci na Ukrajině k nám. Turecko se stalo nejbezpečnějším přístavem, zejména pro Evropu.

Oči se v obuvnickém průmyslu obrátily k Turecku

Při hledání alternativ zahraniční návštěvníci z Blízkého východu, severní Afriky, Turkických republik, východní Evropy a Balkánu také upřednostňují Turecko na svých návštěvních a nákupních trasách kvůli výhodě geografické blízkosti, výhodě nákupu v menším množství a poměr ceny a kvality produktů.

Turecké dodavatelské společnosti obuvi jsou vysoce schopné, otevřené technologickým inovacím a mají potenciál uspokojit jejich exportní požadavky. Díky této silné struktuře turecký průmysl by případná recese v evropských zemích vážně nepostihla. Protože obuvnický průmysl je velmi silné a dynamické odvětví. Země Evropské unie, které dodávají velké množství produktů z Dálného východu, se obracejí k Turecku, zemi, která má rovněž vysokou geografickou výhodu, aby uspokojily všechny své krátkodobé potřeby v menším množství.

V tomto bodě má veletrh AYSAF v Istanbulu, který po léta významně přispíval k exportu v oblasti obuvi a jejího dodavatelského průmyslu, aktivní roli v poskytování inovativních produktů a služeb širokému publiku a navazování nových sektorových obchodních spojení.

AYSAF se bude řídit světovými trendy

S 20letými zkušenostmi ve výstavnictví bude 67. výstava materiálů, komponentů, kůže a technologií AYSAF pořádaná společností Artkim, která pořádala specializované veletrhy podle národních a mezinárodních standardů, hostit novinky dodavatelského průmyslu obuvi v různých oblastech, akce a speciální projektové oblasti.

Na veletrhu AYSAF, který zúčastněným firmám nabízí možnost vystavit své nejnovější kolekce na módních přehlídkách pořádaných s mottem „Móda začíná u dodavatelů“, budou moci firmy také prezentovat své významné trendy produkty spotřebitelům v trendové oblasti.

Zdroj fotografií: archiv veletrhu Aysaf

Více informací o veletrhu Aysaf, najdete na jeho webu.

Další informace o dění v B2B sféře naleznete v naší kategorii B2B novinky.