Nejen, že jsme byli jedním z mediálních partnerů odborných veletrhů Styl a Kabo a poprvé jsme na něm prezentovali veřejně náš nový roll up banner, ale tyto veletrhy osobně navštívila také naší paní majitelka Sandra Friebová. Rádi bychom se v tomto článku podělili o naše postřehy z veletrhu Styl.

  1. edice mezinárodních veletrhů Styl a Kabo se konala v Brně na výstavišti v termínu od 19. do 21. února 2022.

Stylově od hlavy k patě

Veletrh Styl nabídl širokou škálu kategorií sortimentu a nabídka zboží vystavovatelů byla nejen praktická, ale i stylová. Například značka Blue Shadow prezentovala i udržitelné modely oblečení a nebyla jediná.

Krásné podprsenky a další dámské spodní prádlo prezentovala oblíbená česká značka WERSO. Tato značka myslí také na ženy s větším poprsím a má pro ně nabídku modelů ve velmi trendy barvách, na klasiku ovšem nezapomíná.

Werso

Werso

Velmi pěkné modely z kvalitních materiálů a ve chtěných trendy barevných odstínech přivezla na veletrh Styl značka Cristina Barros.

Cristina Barros

Cristina Barros

Klasická móda pro ženy se svěžím a optimisticky vyhlížejícím designem byla prezentována na stánku SP VKUS JIČÍN.

SP VKUS JIČÍN

SP VKUS JIČÍN

Návštěvníci veletrhu Styl mohli opět navštívit stánek firmy BOB Batik a zakoupit do svých obchodů velmi pohodlné a díky svojí pestrou barevností dobrou náladu podporující oblečení, které je dokonalým kouskem v outfitu jak samostatně, například v případě šatů a kalhot. Kalhoty jsou velmi variabilní a mnoho z nich lze nosit i jako overal. Ostatní produkty budou výborně vypadat v outfitu doplněny jednobarevnými kousky, úžasně vyniknou. BOB Batik nabízí také módní doplňky jako peněženky apod.

Bob Batik

Bob Batik

Svěží barvy obsahuje také sortiment značky Jopess, která nabízí krásnou a nositelnou módu, v níž se odráží aktuální trendy.

Jopess

Jopess

Nelze zapomenout na muže. Pokud máte obchod a nestihli jste navštívit veletrh Styl a prezentaci značky Jossi a Vigoss Jeans, máte čeho litovat. Tato móda je vhodná také pro starší muže, je decentní a přesto svěže mladistvá.

Vigoss Jeans a Jossi

Vigoss Jeans a Jossi

H&D je firma nabízející mimo jiné lněné košile pro muže a nebojí se decentních barev, které se tedy rázem stanou výborně kombinovatelným kouskem outfitu.

H&D

H&D

Co by to bylo za outfit bez módních doplňků. Ať už je prodáváte ve svých obchodech či nikoliv. Pádný argument se nad tím minimálně zamyslet je pohled na stánek Personality. K vidění během veletržních dnů byly mimo jiné lehké klobouky klobouky jako peříčko, které vaši zákazníci jistě v horkých letních dnech ocení. Syté barvy jsou pro sortiment Personality samozřejmostí.

Personality

Personality

Nejen postřehy z veletrhu Styl, ale i z veletrhu Kabo

Již brzy se zde v kategorii B2B novinky můžete těšit na další článek věnovaný veletrhům Styl a Kabo. Přineseme vám naše postřehy z veletrhu Kabo. Naše paní majitelka má také v úmyslu napsat článek do naší kategorie blog na téma veletrhy Styl a Kabo.

Navštívili jste únorovou edici mezinárodních odborných B2B veletrhů Styl a Kabo?

Zdroj fotografií v tomto článku: archiv Fashion Industry CZ

Doplnění k úvodní fotografii – je na ní zachycen stánek značky Cristina Barros.

Informace o veletrzích Styl a Kabo naleznete na webech veletrhů.

O aktuálním dění v módním průmyslu najdete informace v naší kategorii B2B novinky a Módní události.