Nabídce vystavovatelů dámské módy na veletrhu Styl dominovaly výrazné barvy

Firmy z řad vystavovatelů dámské módy velmi potěšily návštěvníky odborného B2B veletrhu Styl v Brně, kteří nefandí již brzy nastupujícím chladným dnům. Jejich oko potěšily pestrou nabídkou sortimentu dámské módy, kterou prezentovaly na svých stáncích na odborném veletrhu Styl, nejen co se týká barev, ale i střihů apod.

Výrazné barvy dominovaly nabídce vystavovatelů na veletrhu Styl

Výrazné barvy dominovaly nabídce vystavovatelů na veletrhu Styl

Výrazné barvy rozjasní příští sezonu

Krásným příkladem barvami hýřící rozsáhlé nabídky dámské módy od šatů, přes sukně různých délek, mikiny až po halenky byla značka Flare.

Flare má v nabídce dámské módy velmi barevné oblečení

Flare má v nabídce dámské módy velmi barevné oblečení

Stánek firmy Ateliér Donát, pro kterou jsou typické mimo jiné kvalitní dámské oděvy ze lnu se zpracováním, kdy se počítá s jeho přirozenými vlastnostmi jako mačkavost, doslova hýřil svěžími barvami jako jsou žlutá, zelená a další.

Svoji novou kolekci prezentovala na veletrhu Styl také firma Ateliér Donát

Svoji novou kolekci prezentovala na veletrhu Styl také firma Ateliér Donát

Majitelé a majitelky obchodů, jejichž zákaznice milující extravaganci, byli potěšení při pohledu na stánek Amore Mio. V nabídce sortimentu nechyběla dámská móda jak ve výrazných barvách, tak přírodních.

Nabídka extravagantní dámské módy Amore Mio

Nabídka extravagantní dámské módy Amore Mio

Další trend – přírodní barvy a kabelky z přírodních materiálů jako sláma apod. byl k vidění nejen na veletrhu Styl

Elegantní dámskou módu v přírodních barvách bylo možné si do svých obchodů objednat na stánku Blue Shadow. Jen pro připomenutí, tento styl kabelek byl k vidění na módní přehlídce úspěšné české módní návrhářky Ivety Řádkové, jejíž outfity úžasně doplnily šperky značky Intensi.

Dámská móda v tónech přírodních barev Blue Shadow

Dámská móda v tónech přírodních barev Blue Shadow

O tématu přírodní materiály obuvi a módních doplňků jsme se zmínili i v seriálu článků o veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags, v naší kategorii B2B novinky, kde byly k vidění a k objednání od firem z nejrůznějších zemí, zvláště pak ze Španělska.

Když výrazné barvy ani přírodní barvy nejsou pro vás, protože hledáte kompromis

Řadí se vaše zákaznice mezi decentní dámy, které nefandí extravaganci v podobě výrazných barev a k přírodním materiálům si zatím nenašly cestu? Inspirujte je postupně, ukazujte jim cestu, buďte jejich přítelem/přítelkyní a současně průvodcem v módním průmyslu a záplavě trendů apod., ocení to svoji věrností a budou se k vám rády vracet nakupovat a věřte, že se často o svoji spokojenost podělí a vám se tak jistě rozroste spokojená základna stálých zákaznic. Prozákaznický přístup je správný vždy.

Stánek Wadima

Stánek Wadima

Pěknou nabídku elegantní dámské módy prezentovala na svém stánku firma Wadima. Svěží, přesto decentní, přiměřeně legantní městskou módu s přesahem do sportovně elegantní módy má v nabídce značka WIBs .

Sportovně elegantní dámská móda na veletrhu Styl nechyběla

Sportovně elegantní dámská móda na veletrhu Styl nechyběla

Nabídka dámské módy na veletrhu Styl byla pestrá

Ať už vaše zákaznice upřednostňují výrazné barvy, či klasické decentní pro prádlo typické barvy, stánek Amore nabídl vše zmíněné.

Spodní prádlo - stánek Amore mio

Spodní prádlo – stánek Amore

Za nádherný stánek lze označit ten firmy Veba, kde bylo prezentováno nejen ložní prádlo, čímž je firma v Česku velmi známá, ale i na tkaniny, které jsou velmi oblíbené na africkém trhu apod. Veba se prezentovala na veletrhu Styl a Kabo také v blocích módních přehlídek, kdy modelky vynesly z vysoké gramáže látky zhotovené župany jednobarevné i barevné a sukně vytvořené z již zmíněné tkaniny na africkém trhu oblíbené. Úvodní fotografie tohoto článku zachycuje část stánku Veba.

Jedním z vystavovatelů na veletrhu Styl byla i firma Veba

Jedním z vystavovatelů na veletrhu Styl byla i firma Veba

Další články na téma odborný veletrh Styl a Kabo si můžete přečíst v naší kategorii B2B novinky a kategorii Módní události.

Navštivte také web veletrhu Styl a Kabo.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové