Díky Meeting Point CzechTrade, který se uskuteční už v únoru 2022, mají čeští exportéři úžasnou příležitost setkat se s řediteli teritorií zahraničních kanceláří CzechTrade. Po dvou letech přijedou do Prahy přímo z teritorií ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade a pomohou vám řešit vaše exportní aktivity v téměř šedesáti zemích z celého světa.

Meeting Point CzechTrade – v hlavní roli konzultace na exportní témata

  • Jak najít vhodného obchodního partnera v zahraničí?
  • Jakou zvolit formu vstupu na trh?
  • Jaké jsou konkrétní příležitosti ve vašem oboru?

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí v teritoriích, i v době ztížených podmínek pro cestování, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty.

Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Meeting Point CzechTrade se uskuteční už v únoru 2022

Zjistěte, zda je vaše odvětví činnosti perspektivní pro trh, kam míříte a chcete na něj exportovat

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na stránkách agentury CzechTrade. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

Meeting Point CzechTrade se uskuteční už v únoru 2022

Z důvodu dodržení protipandemických opatření proběhnou konzultace zemí Austrálie, Čína, Japonsko, Jižní Korea a Thajsko on-line, a to v týdnu od 21. února 2022. Děkujeme za pochopení.

Informace k Meeting Point CzechTrade – únor 2022:

  • Přihlásit se můžete na konzultace až pěti zemí.
  • Konzultace jsou individuální a délka jedné je 30 minut.
  • Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.
  • Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.
  • V souladu s právní úpravou o ochraně osobních údajů si vás dovolujeme upozornit, že z akce budou pořizovány fotografie. Ty použijeme na webu agentury, v profilech CzechTrade na sociálních sítích, v médiích v reportážích z akce apod. Snímky budou mít ilustrační charakter, bez identifikace zachycených osob. V případě, že si nepřejete být fotografováni, prosíme, kontaktujte nás na marketing@czechtrade.cz. Děkujeme.
  • Vstup na akci je možný pouze s respirátorem a v souladu s platnými vládními hygienickými opatřeními (ukončené očkování, platný negativní PCR test pro rozočkovené nebo osoby, které se ze zdravotních důvodů nemohou nechat očkovat, potvrzení o prodělané nemoci). Aktuální pravidla sledujte na portálu Ministerstva zdravotnictví ČR nebo přímo v Mimořádném opatření účinném od 3. 1. 2022.
  • Online přihláška na akci

Pořadatelem akce je agentura CzechTrade.

Pořadatel/gestor – kontaktní informace:
Pluhařová Zuzana

/ Specialista PR a komunikace, agentura CzechTrade /

zuzana.pluharova@czechtrade.cz /

+420 224 907 508

Zdroj informací: Businessinfo

Zdroj fotografií: pixabay.com