Galavečer jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové

Ano, tento článek s nadpisem Galavečer jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové, je slibovaným 8. dílem seriálu článků o zmíněné edici oblíbených B2B veletrhů, které se konaly od pátku 17. do neděle 19. 2. 2023. V pondělí, v rámci 7. dílu, jsme se věnovali tématu Jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové.

I na galavečeru k veletrhům Styl a Kabo jsem se hrdě hlásila ke svému webu Fashion Industry CZ

Nad výběrem svého outfitu, ať už jdu kamkoliv a připravuji se úroveň jakéhokoliv typu, vždy přemýšlím, snad až na nějaké výjimky. Na slavnostním galavečeru 60. edice odborných veletrhů Styl a Kabo jsem se hrdě hlásila nejen svým outfitem ke svému webu o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ. Oblékla jsem fialové šaty s asymetrickou sukní.

Outfit na slavnostní galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo jsem pečlivě vybírala

Outfit na slavnostní galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo jsem pečlivě vybírala

Setkání s lidmi z branže mě vždy těšilo a těší

Módní večery a čas na nich plyne velmi rychle a ne vždy se mi podaří prohodit pár slov úplně se všemi lidmi, s nimž bych chtěla. Tentokrát jsem se stihla pozdravit s módní návrhářkou Beatou Rajskou, z čehož mám radost.

Beata Rajská a Sandra Friebová na galavečeru k 60. edici veletrhu Styl a Kabo

Beata Rajská a Sandra Friebová na galavečeru k 60. edici veletrhu Styl a Kabo

Když mají lidé smysl pro humor je to fajn. A naprosto úžasné je, když můžete být ve společnosti těchto lidí. Jedněmi z nich jsou pan obuvník Michael Horký a jeho syn Richard.

Michael Horký se svým synem Richardem na galavečeru večeru Styl a Kabo pomáhali obouvat modelky, které ke kolekci módní návrhářky Ivety Řádkové nazuly dámské lodičky značky Horký Boty

Michael Horký se svým synem Richardem na galavečeru večeru k veletrhům Styl a Kabo pomáhali obouvat modelky, které ke kolekci módní návrhářky Ivety Řádkové nazuly několik párů dámských lodiček značky Horký Boty. Tyto boty zhotovil Michael Horký exkluzivně ke zmíněné kolekci.

Pana obuvníka Michaela Horkého velmi zajímalo, jak lodičky, které vytvořil ke kolekci Ivety Řádkové Night call, vnímám po obutí já, jako kombinace ženy, která není modelka, ale má vztah k módě, je žena a miluje boty. Pro mě to byla obrovská čest a radost je moci nazout, byl to skvělý zážitek, i přestože mi nepadly jako ulité, jak se říká. Proč mi nepadly? Odpověď je jasná, nebyly zhotoveny na míru na moji nohu a její specifika, zvláště délku chodidla, ale pohodlné tedy byly, to vám řeknu.

Sandra Friebová v luxusní obuvi značky Horký Boty a Michael Horký obuvník a majitel značky Horký Boty

Sandra Friebová v luxusní obuvi značky Horký Boty a Michael Horký, obuvník a majitel značky Horký Boty

Přípravu na galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo jsem nepodcenila

Jsem hodně pocitový člověk, to je o mně známý fakt, ale k rozhodování nikdy nepoužívám jen a pouze pocity a emoce, ale hlavně fakta a kombinaci více faktorů. Velmi zásadní při výběru společenského outfitu, který jsem měla v úmyslu vynést na galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo, bylo aby byl ve fialové barvě, která je hlavní barvou Fashion Industry CZ. Nakonec jsem vynesla tuto fialovo-černou kombinaci, v níž jsem se cítila velmi příjemně a komfortně. Jedním slovem skvěle.

Před odchodem z hotelu na galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo jsem se zvěčnila

Před odchodem z hotelu na galavečer k 60. edici veletrhu Styl a Kabo jsem se zvěčnila

S přípravami mi pomohla odbornice na krásu, vizážistka Blanka Gajzurová

Když se člověk svěří do rukou odbornice na vizáž, sledovat průběh i výsledek těchto aktivit dané šikovné osoby je radost. Za účes a líčení ještě jednou děkuji paní Blance Gajzurové.

Výsledek práce vizážistky Blanky Gajzurové

Výsledek práce vizážistky Blanky Gajzurové

Už nyní se těším na další edici veletrhu Styl a Kabo, nejen jako majitelka webu o módě a mediální partnerka, ale i jako osoba. Uvidíme na veletrhu Styl a Kabo v srpnu 2023?

Líbil se vám článek? Sdílejte jej na sociální síti Facebook například a označte nás.

Toto je poslední, osmý díl seriálu článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, tentokrát na téma Galavečer jubilejní 60. edice veletrhu Styl a Kabo očima Sandry Friebové. Přečtěte si předchozí díly tohoto seriálu v kategorii B2B novinky.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k článku – nejedná se o inzerci