Exportéři, hlaste se na největší tuzemské setkání s nákupčími německých firem

Ve středu 21. 6. 2023 proběhne v Plzni již 9. ročník akce Sourcing Day Tschechien. V rámci této unikátní kooperační burzy dostanou vybrané české firmy příležitost v rámci předem smluvených jednání hovořit s nákupčími velkých německých společností.

Nákupčí německých firem mají poptávku týkající se různých odvětví

I letos se již tradičně jedná o poptávky především z oboru strojírenství a obrábění kovů, německé firmy ale poptávají také zpracování plastů, technické textilie, díly ze skla, stavební chemii nebo například firmy z oboru IT nabízející průmyslovou automatizaci, design nebo logistiku,“ informuje ředitelka německé zahraniční kanceláře CzechTrade, Kristýna Kubíčková.

Jak se přihlásit na největší tuzemské setkání s nákupčími německých firem?

Zájemci se mohou na akci přihlásit online. Vyplní dodavatelský dotazník, který je následně zaslán k evaluaci nákupčím. V dalším kroku informuje CzechTrade české firmy o tom, kolik německých firem si je vybralo pro jednání a zasílá časový harmonogram jednání. Ve Vědeckotechnickém parku v Plzni se pak všechny meetingy konají v jeden den. Česká firma se tak může během akce v průměru setkat až s 6 německými firmami.

Velkou přidanou hodnotu vidíme především v tom, že nákupčí i dodavatel dopředu ví, s kým bude hovořit a samozřejmě díky formátu akce, kdy vše probíhá během jednoho dne, také v časové úspoře,“ dodává Kristýna Kubíčková. Posledního ročníku akce se zúčastnili nákupčí 13 německých firem a zástupci 61 českých společností.

Seznam německých firem, poptávaných výrobků a požadavků na dodavatele najdete v kalendáři akcí.

Zdroj informací a podrobnosti naleznete ZDE.
Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com
Zaujal vás článek? Za sdílení a označení nás na sociálních sítích budeme rádi.
Pokračujte ve čtení další ekonomických článků ZDE.