EURO SHOES PREMIERE COLLECTION, největší mezinárodní výstava obuvi, tašek a doplňků, se bude konat ve dnech 24. až 27. srpna 2021 v MAIN STAGE event hall v Moskvě.

Výrobci z Německa, Itálie, Španělska, Turecka a dalších evropských zemí představí své kolekce jaro-léto 2022 ruským kupujícím za velkoobchodní objednávky.

Německá vláda finančně podpořila účastníky veletrhu EURO SHOES PREMIERE COLLECTION

Německá vláda se rozhodla poskytnout finanční podporu účastníkům premiérového veletrhu sbírek EURO SHOES. Takový vážný krok zdůrazňuje, že ruská výstava je skutečně přední a autoritativní platformou B2B pro evropské výrobce obuvi.

Na letním vydání (edici) bude společně s Nuernberg Messe GmbH uspořádána prezentace značného rozsahu v pavilonu, kde budou německé firmy . V polovině června již o účast na veletrhu požádalo 14 společností. Mezi značkami, které se v německém pavilonu představí: Caprice, Tamaris, Jana, S. Oliver, Marco Tozzi, Salamander, Rieker, Remonte, Semler, Ara, Waldlaufer, Sioux, Bugatti a rakouský Hoegl.

Srpnová edice veletrhu EURO SHOES PREMIERE COLLECTION 2021 bude uspořádána v plném rozsahu offline

I přes obtížné ekonomické podmínky v letech 2020–2021 bude premiérová kolekce EURO SHOES pořádána v plném offline formátu. Letního vydání veletrhu se zúčastní všechny evropské značky, které mají v Rusku své vlastní distributory. Na veletrhu se představí jak pravidelní účastníci, tak noví vystavovatelé.

Veletrh EURO SHOES PREMIERE COLLECTION je přední platformou pro jednání a smlouvy výrobců a velkoobchodních dodavatelů obuvi s kupujícími z Ruska a zemí SNS. Představuje evropské výrobce, kteří již dlouho získali výbornou obchodní pověst v obuvnickém průmyslu, ty, kteří si cení svého jména, a rok co rok potvrzuje vysoké standardy kvality novými kolekcemi. Velkoobchodní zákazníci si mohou být jisti, že na veletrhu premiérové ​​kolekce EURO SHOES budou představeny všechny známé značky obuvi.

Zdroj úvodní fotografie: EURO SHOES PREMIERE COLLECTION