CzechTrade získal ocenění za podporu kreativního průmyslu

CzechTrade získal v soutěži Go Global Awards cenu za podporu kreativního průmyslu

Letos v říjnu zaznamenala Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade úspěch, v estonském Tallinu byla oceněna za podporu kreativních průmyslových odvětví. Soutěž Go Global Awards 2022 pořádá mezinárodní organizace International Trade Council, která sdružuje agentury na podporu obchodu a investic ze 176 zemí.

Agentura CzechTrade podporuje kreativní průmysl prostřednictvím národní platformy Design Centrum CzechTrade, která efektivně propojuje kreativní a podnikatelské sféry s využitím designu jako konkurenční výhody.

Získat ocenění v mezinárodní soutěži je třešničkou na dortu naší práce, a především práce našeho Design Centra CzechTrade. V soutěži je každoročně velká konkurence dalších velkých hráčů a díky tomu víme, že má naše podpora kreativního průmyslu smysl. Ocenění si velmi vážíme a těšíme se na další projekty,“ říká generální ředitel CzechTrade Radomil Doležal.

Přijelo téměř 500 zástupců agentur a firem z celého světa

Agentura CzechTrade na vyhlášení mezinárodní soutěže Go Global Awards 2022 vyslala svého zástupce Jiřího Raka, ředitele regionálního centra Severozápadní Evropa. Ten v estonském Tallinu převzal cenu za podporu kreativního průmyslového odvětví.

Na letošním ročníku se v Tallinu sešlo téměř 500 zástupců agentur a firem z celého světa. Vítězové nejsou vybráni pouze na základě nabízených produktů nebo služeb, ale posuzuje se jejich business management či plánování projektů. Porota také hodnotí marketingové strategie v delším časovém horizontu.

Mezinárodní soutěž Go Global Awards pořádá mezinárodní organizace International Trade Council ve spolupráci s agenturou pro byznys a inovace Estonian Business and Innovation Agency. Odborná porota každoročně vyhlašuje vítěze v různých kategoriích z řad vládních agentur, obchodních komor a firem.

Cílem soutěže je propojit a vybudovat komunitu různorodých společností, které díky svým inovacím, technologiím a strategiím dokážou pohánět ekonomiku kupředu. „Cílem agentury CzechTrade a celé naší práce je propojovat české firmy z různých odvětví s firmami z celého světa. Této soutěže se každý rok rádi zúčastníme a letos to bylo o to přívětivější, když jsme získali ocenění za podporu tak pestrého odvětví,“ dodává Radomil Doležal.

Zdroj informací a další informace naleznete ZDE.

Přečtěte si další články ekonimického charakteru v naší kategorii B2B novinky.

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com