Blíží se další edice odborného veletrhu MosShoes

Mosshoes, to je mezinárodní B2B výstava obuvi, tašek, kůže a komponentů

Mosshoes je největší B2B výstava obuvi ve východní Evropě a Rusku. Výstava Mosshoes je pořádána od roku 1997. Již mnoho let zde tisíce výrobců z 30 zemí světa vystavují boty, tašky, doplňky, kůži a komponenty. Veletrh se koná 2x ročně a vždy jej navštíví až několik tisíc návštěvníků z celého Ruska i ze zahraničí. Výstava sdružuje maloobchodníky, výrobce a dodavatele.

Veletrh Mosshoes se uskuteční už na konci srpna 2022

Veletrh Mosshoes se uskuteční už na konci srpna 2022

87. mezinárodní výstava obuvi, tašek, doplňků, kůže a komponentů MosShoes se bude konat od 29. srpna do 1. září 2022 v Rusku, Moskvě na výstavišti «Gostiny Dvor».

Na veletrhu Mosshoes jsou vystavovány i kabelky

Na veletrhu Mosshoes jsou vystavovány i kabelky

O MosShoes

• Mosshoes je přední specializovaná B2B výstava obuvi, tašek a doplňků konající se v Moskvě
• Pořadatelé jsou zkušení profesionálové v oblasti výstavní sféřy s více než 20letou praxí
• Každým rokem Mosshoes využívá nové technologie, nabízí aktuální uspořádání stánků, zlepšuje podmínky pro efektivní práci vystavujících a odborných návštěvníků (zákazníků)
• Cílovou skupinou výstavy jsou specialisté ze všech regionů Ruska, kteří nakupují boty, tašky, doplňky. Mají zájem o nové nabídky koželužen a dodavatelů komponentů, materiálů a zařízení
• Mosshoes klade důraz v zaměření na zákazníka – maximální pozornost věnovaná exponentům, optimalizace nákladů, propagaci a reklamě

Zdroj fotografií: archiv Mosshoes

Více informací o veletrhu Mosshoes najdete ZDE.

Informace nejen o veletrzích a ekonomice naleznete ZDE.