6. díl – Seriál článků o 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo

Už v pondělí 6. března 2023 jsme zmínili, že se v této naší kategorii B2B novinky můžete těšit na seriál článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, který se tentokrát konal netradičně ve dnech od pátku 17. do neděle 19. 2. 2023. V pondělí, v rámci 5. dílu, jsme se věnovali tématu dámská móda, dnes pozornost zaměříme na dámskou a pánskou společenskou módu.

Dámská společenská móda

Co se týká sortimentu dámské společenské módy, tak stejně i jako na jiném typu oděvů jsou trendy třásně a barvy. Při výběru společenských a večerních šatů je vhodné zvážit úroveň formálnosti, kam je nositelka má v úmyslu vynést a podle toho zvolit jejich délku a střih k aktuální své postavě tak, aby podtrhy její krásu a ne její nedostatky.

Velkým trendem u společenské módy je tyl a odstíny barvy roku 2023

Velkým trendem u dámské společenské módy je tyl a odstíny barvy roku 2023

I veletrh Styl a Kabo ukázal, že i milovnice klasické elegance, černé barvy budou mít na výběr. Dámská společenská móda, například i šaty v černé barvě rozhodně nejsou nudné, zvláště k nim ženy zvolí vhodné doplňky.

Dámská společenská móda v černé barvě je nadčasová

Dámská společenská móda v černé barvě je nadčasová

Stánek Iva Móda a jeho nabídka společenských šatů v různých delkách a barvách zaujal obchodníky, kteří mají v řadách svých zákaznic milovnice posledních trendů.

Stánek Iva Móda je vždy ozdobou veletrhu Styl a Kabo

Stánek Iva Móda je vždy ozdobou veletrhu Styl a Kabo

Pánská společenská a formální móda

Někdo říká, že v oblasti pánské módy jsou menší možnost vytvořit zajímavé módní kousky než v oblasti dámské módě obecně. O tom, že to není až tak pravda a už jen zvolený zajímavý materiál se struktorou a designem hraje významnou roli v této oblasti, přesvědčila nabídka pánské společenské a formální módy na jubilejní únorové 60. edici veletrhu Styl a Kabo.

Kvalitní pánská móda může být i designově zdařilá

Kvalitní pánská móda může být i designově zdařilá

Oživte svoji nabídku sortimentu pánské společenské a formální módy o modely v barvách a zajímavých designech. Začněte budovat vztah svých zákazníků i k jiným než jen černým kouskům a vyloženě modelům v dalších tmavých barvách.

Pánská saka v barvách vypadají úžasně

Pánská saka v barvách vypadají úžasně

Barev není třeba se obávat ani v pánské společenské a formální barvě.

Tento design je velmi aktuální

Tento design je velmi aktuální

Líbil se vám článek? Sdílejte jej na sociální síti Facebook například.

 

Na další, již sedmý, díl seriálu článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, tentokrát na téma Veletrh Styl a Kabo očima Sandry Friebové, se můžete těšit v pondělí zde v kategorii B2B novinky.

Zajímavosti k tématu veletrh Styl a Kabo naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k článku – nejedná se o inzerci