5. díl – Seriál článků o 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo

Už v pondělí 6. března 2023 jsme zmínili, že se v této naší kategorii B2B novinky můžete těšit na seriál článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, který se tentokrát konal netradičně ve dnech od pátku 17. do neděle 19. 2. 2023. Ve středu, v rámci 4. dílu, jsme se věnovali tématu dámské a pánské opasky a čepice, dnes pozornost zaměříme na dámskou módu.

Dámská móda

Dámská móda určená na denní nošení, která byla prezentovaná na 60. edici veletrhu Styl a Kabo, se nese ve svěžích pastelových barvách.

Dámská móda vhodná na denní nošení do práce, ale i různé oslavy

Formální dámská móda je trendy

Formální dámská móda je trendy

Velkým trendem v oblasti dámské módy jsou formální kousky jako sako, kalhotové kostýmy apod., často jednobarevné. Můžete inspirovat k jejich nákupu své zákaznice a dodat informaci, že je úžasně doplní nejrůznější halenky. Šaty, často košilové, nebo vyloženě ve střizích, které podtrhují ženské křivky, mají v trendech také své místo.

Dámská móda

Dámská móda

Dámská volnočasová móda ideální nejen do městského prostředí

Letní šaty, kalhoty, které lze nosit jako overal, když jsou ušity z kvalitních materiálů, jsou do horkých letních měsíců ideálním oděvem. Pokud jsou vícebarevné, vždy když je žena vynese, může si k nim vzít jiné doplňky, ideálně jednobarevné a má tedy variabilní nadčasový kousek do svého šatníku.

Dámská volnočasová móda, která zajistí pohodlí i při pochůzkách po městě

Dámská volnočasová móda, která zajistí pohodlí i při pochůzkách po městě

Dámské svrchníky, které zahřejí

Jak přežít zimu a teplotně chladné měsíce? Ideálním řešením je koupit si teplou bundu či kabát, který je kvalitní a zahřeje. Je – li jednobarevný, skvěle se kombinuje s barevnými šály apod. Černá je základ, ale takový například růžový kabátek osvěží nejen šatník, ale dny i své nositelky, kdy jej na sebe oblékne.

Barevné kabáty, ať už péřové či chlupaté jsou moderní

Barevné kabáty, ať už péřové či chlupaté jsou moderní

Spodní prádlo je základ outfitu

Napadá vás otázka, vždyť přeci není vidět? Je to s ním například jako se stavbou, u té je také důležitá konstrukce. Kvalitní a padnoucí spodní prádlo u žen pozvedne krásu jejich postavy, potlačí nedostatky a snadněji se následně na něj vrství další oblečení.

Na veletrhu Styl a Kabo v únoru 2023 se prezentovala také známá a oblíbená česká značka spodního prádla Werso, za níž stojí majitelka a současně i módní návrhářka Jiřina Matoušová. Paní Matoušová i její tým jsou schopní a hlavně ochotní odborně poradit každé ženě, jak si vybrat správné spodní prádlo, které je navíc i krásné.

Spodní prádlo značky Werso je často vidět na různých módních přehlídkách, kde jej vynáší na molo modelky a vítězky soutěže Miss. Stánek značky Werso najdete také na různých prodejních veletrzích, kde nabízí poradnu při výběru padnoucí podprsenky.

 

5. díl - Seriál článků o 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo

Nejnovější soupravě spodního prádla značky Werso, které bylo na veletrhu Styl a Kabo také prezentováno, naše paní majitelka Sandra Friebová neodolala.

5. díl - Seriál článků o 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo

Během veletrhu Styl a Kabo bylo možné navštívit například také stánek se spodním prádlem Moraj. Tato značka nabízí sortiment jak pro dámy, tak i pány.

Stánek spodního prádla Moraj

Stánek spodního prádla Moraj

Líbil se vám článek? Sdílejte jej na sociální síti Facebook například.

 

Na další, již šestý, díl seriálu článků o jubilejní 60. edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, tentokrát na téma dámská a pánská společenská móda, se můžete těšit ve středu zde v kategorii B2B novinky.

Zajímavosti k tématu veletrh Styl a Kabo naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k článku – nejedná se o inzerci