Přinášíme vám ohlédnutí za 41. Mezinárodní specializovanou výstavou obuvi, galanterie, kožešin a komponentů, která se konala ve dnech 2. – 5. února 2021 v International Exhibition Centre (2, 3 pavilion), v Kyjevě na Ukrajině.

Na výstavě se prezentovali ukrajinští a zahraniční výrobci obuvi, galanterie a komponentů pro obuvnický a koželužský průmysl, dodavatelé surovin, doplňků, obchodní společnosti.

Na veletrhu se představilo více než 350 společností z Ukrajiny, Brazílie, České republiky, Dánska, Německa, Itálie, Polska, Srbska, Španělska a Turecka, a to ze segmentů jako jsou:
– pánské boty
– dámské boty
– dětské boty
– galanterie a příslušenství
– kožešinové a kožené oděvy
– kůže
– kožešiny
– komponenty
– zařízení
– technologie
– Služby a jiné

Očekávaný počet návštěvníků 41. Mezinárodní specializované výstavy obuvi, galanterie, kožešin a komponentů byl více než 10 000 odborníků ze všech regionů Ukrajiny a dalších zemí. Celková výstavní plocha čítala více než 15 000 metrů čtverečních.

Mezinárodní specializovaná výstava obuvi, galanterie, kožešin a komponentů, která se koná dvakrát ročně (léto a zima) prezentuje nejnovější úspěchy oboru, nové nápady designérů a módní trendy nadcházející sezóny.

Organizátor zmíněné výstavy je ARTEXPO UKRAJINA

Jde o organizaci, která byla založena v listopadu roku 2000, dnes pořádá takové události jako jsou:
– Mezinárodní specializovaná výstava obuvi, kůže a kožešin KOŽE A BOTY
– Mezinárodní specializovaná výstava obuvi a doplňků EXPO BOTY.

Zkušenosti získané společností ARTEXPO UKRAJINA v oblasti organizace specializovaných výstav, analýza jejich efektivity prokzatelně ukazuje, že účast na veletrzích je určujícím faktorem pro vypracování strategie, hlavního nástroje marketingové politiky pro podniky lehkého průmyslu, jehož specifickým rysem práce je nutnost trvalé inovace sortimentu.

Další podobné výstavy (veletrhy) se uskuteční již brzy

Zmínky o těchto událostech naleznete také v kategorii Módní události na našem webu.

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com