3. díl ohlédnutí za 101. edicí veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags

Přinášíme vám slíbené ohlédnutí za 101. edicí italského veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags v podobě seriálů článků. Dnešní třetí díl se zaměří na téma Pánské módní doplňky.

Mnoho vystavovatelů nabízelo na svých stáncích na odborném B2B veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags v červnu 2024 v italském městě Riva del Garda dámské i pánské módní doplňky a některý tento sortiment jsme představili v minulém díle našeho seriálu článků jako ohlédnutí za 101. edicí veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags společně s dámskými módními doplňky. Dnes budeme věnovat tedy pouze pozornost pánským módním doplňkům.

Pánské opasky

Kvalitních pánských opasků nemá člověk snad nikdy dost ani v nabídce svého obchodu a už vůbec ne ve svém šatníku, souhlasíte, pánové? Dámy? Pánské opasky v kvalitním vyhotovení slouží skvěle i jako dárek. Nabízíte ve své firmě zákazníkům možnost opatřit opasky pro pány jejich monogramem?

Část nabídky pánských opasků na veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags

Část nabídky pánských opasků na veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags

Pánské peněženky

V případě tohoto sortimentu se rozhodně klasika nerovná nuda. Klasická pánská peněženka zhotovená z prvotřídní usně je ozdobou každého muže.

Nabídka pánských peněženek byla obrovská

Nabídka pánských peněženek byla obrovská

Struktura materiálu dodává pánské peněžence kouzlo.

Pánské peněženky - detail

Pánské peněženky – detail

Už příští pondělí se v kategorii B2B novinky můžete těšit na čtvrtý díl ohlédnutí za veletrhem Expo Riva Schuh a Gardabags v podobě článku, tentokrát na téma Dámská elegantní obuv. Předchozí díly naleznete v kategorii B2B novinky.

Více informací o veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags naleznete na jeho WEBU.

Pokračujte ve čtení článků ekonomického typu ZDE.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové